Navigatie overslaan

Zorg voor de voliere

Zorg voor de voliere

Praktische informatie

Vacature Langdurig

3—4 uur/maand
Boulevard 1945 505-20, 7511 AD Enschede, Netherlands

Contactpersoon

Manna

#64284
Scan me of ga naar www.m-pact.nl/o/Zorggroep-Manna/activiteiten/Zorg-voor-de-voliere/64284 om je aan te melden

Je bent één week in de maand aan de beurt en geeft de vogels eten en drinken voor die dag

De volière staat in de tuin van verzorgingshuis De Wingerd van Manna. Bewoners genieten erg van de vogels, het fluiten en zingen. De vrijwilliger moet verstand hebben van de zorg voor volière vogels, en kan signaleren als er iets aan de hand is met één van de vogels. Je komt in een team, dus er kan geruild worden en overleggen als het nodig is.

Gerelateerd aan

Ouderen
Welzijn
Buurt & omgeving

Hoe kom ik er?

Locatie De Wingerd vind je aan Boulevard 1945 505-20 en zit een beetje 'verstopt' achter de Eschpoort van Liberein

Over Manna

Zorggroep Manna biedt een totaalpakket zorg, ondersteuning en persoonlijke aandacht aan vele inwoners van Twente. We doen dit 'uit liefde' en voor ons belangrijke kernwaarden zoals gelijkwaardigheid en deskundigheid. Vrijwilligers zijn een waardevolle aanvulling voor onze cliënten en de medewerkers die de professionele zorg voor hun rekening nemen. Wij zijn altijd op zoek naar vrijwilligers die de buitenwereld binnen brengen. Of de cliënt mee naar buiten nemen! Dit kan in onze verpleeg/wooncentra (2 in Enschede), maar ook bij cliënten in de wijk als maatje. Uw positieve inzet draagt bij aan het welbevinden van onze bewoners en cliënten.

Bekijk meer activiteiten van Manna

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.

Vrijwilligersvacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw

Langdurig · Flexibele uren

Enschede

Vrijwilligers gezocht: Creatief mozaïekproject (gezellig & verbindend!)

Voor een bijzonder en kleurrijk project zijn wij op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die willen helpen bij het beplakken van een bank met mozaïeksteentjes.

Geplaatst door De Posten
Nieuw

Langdurig · Flexibele uren

Enschede

Koffieheld(en) voor de vrijdagavond gezocht!

Voor ons woonzorgcentrum De Wingerd zoeken we voor de vrijdagavond enthousiaste mensen die willen helpen bij het koffierondje dat elke avond plaatsvindt

Geplaatst door Manna

Langdurig · 4—15 uur/week

Enschede

Vrijwilligers voor ondersteuning in activiteiten bij mensen met hersenletsel

Wij zoeken voor verschillende activiteiten, mensen met interesse, passie en geduld.

Geplaatst door InteraktContour BegeleidingsCentrum Enschede Centrum

Langdurig · Flexibele uren

Enschede

Wijkwijzer-medewerker

Weet jij de weg in het sociale veld van Enschede? Welke route iemand moet gaan om de juiste hulp of ondersteuning te krijgen? Kom ons dan helpen!

Geplaatst door Incluzio

Langdurig · Flexibele uren

Enschede

Maatje thuis in de wijk

Klanten die zelfstandig thuis wonen hebben soms ook behoefte aan een extra luisterend oor, een helpende hand of een maatje om samen leuke dingen te doen.

Geplaatst door De Posten

Langdurig · Flexibele uren

Enschede

Ondersteuning thuis

Klanten die zelfstandig thuis wonen hebben soms ook behoefte aan een extra luisterend oor of een maatje om samen leuke dingen te doen.

Geplaatst door De Posten

Praktische informatie

Vacature Langdurig

3—4 uur/maand
Boulevard 1945 505-20, 7511 AD Enschede, Netherlands

Contactpersoon