Restauratie hulp

Restauratie hulp

Structureel werk · 4–8 uur/week
Walstraat 18, 7511 GH Enschede, Netherlands
Klussen
Kunst & cultuur

Contactpersoon

Frederike de Pril-KorsmanStel de contactpersoon een vraag
Activiteit Delen
Het Lichtatelier
#100320
Scan me of ga naar www.m-pact.nl/o/Het-Lichtatelier/activiteiten/Restauratie-hulp/100320 om je aan te melden

Samenvatting

Meewerken aan het in ere herstellen van lampen en klokken. Maar ook helpen bij het uitvoeren of bedenken van nieuwe producten van authentieke materialen.

Uitgebreide omschrijving

Wij zoeken vrijwilligers die samen met andere vrijwilligers in het atelier willen werken aan het restaureren van historische lampen, klokken en schakelmateriaal. Hiervoor zijn diverse ambachtelijke werkzaamheden noodzakelijk. Technisch inzicht is handig, maar geen noodzaak. Het is ook mogelijk dat je, in overleg, helpt bij andere bezigheden, waaronder het ontwerpen/bedenken van nieuwe producten. Creativiteit en eigen initiatief zijn welkom! Kennis, vaardigheden er ervaring kunnen ons aanvullen.


Dit krijg je ervoor terug

  • Gezelligheid door het samen werken.
  • Voldoening door ons te helpen.
  • Je vaardigheden en ervaring blijven gebruiken of verder ontwikkelen. Dit kan helpen als je nog op zoek bent naar werk.

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over Het Lichtatelier

De lampen conserveren en geschikt maken voor gebruik, waarbij de veiligheid aangepast is aan de huidige eisen. Veelal moet er een nieuw ophangsysteem gemaakt worden. Daarna worden de lampen verkocht waardoor ze zichtbaar blijven in de toekomst. Daarnaast worden er ook nieuwe lampen gemaakt van de historische materialen. We hebben lampjes op isolatoren, maar ook zijn bepaalde lampen veranderd in muurlampen of staande lampen.