Navigatie overslaan

Vrijwilliger huiskamer

Vrijwilliger huiskamer

Praktische informatie

Vacature Langdurig

Flexibele uren
Wethouder Beversstraat 12, 7543 BL Enschede, Netherlands

Contactpersoon

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands
InteraktContour Geert de Leeuw

#104957
Scan me of ga naar www.m-pact.nl/o/InteraktContour-Geert-de-Leeuwhuis/activiteiten/Vrijwilliger-huiskamer/104957 om je aan te melden

Ben je een vroege vogel of werk je liever vroeg in de avond?Heb je een paar uurtjes over dan zijn wij op zoek naar jou.

Als vrijwilliger huiskamer ontvang je de bewoners in één van de huiskamers tussen 7.30 uur en 10.00 uur. Helpt ze met het ontbijt daar waar het nodig is, kopje koffie inschenken of boterham smeren. Na 10.00 uur ruim je het ontbijt op en zorg je ervoor dat de huiskamer netjes wordt achtergelaten. Je hoeft het niet alleen te doen er is begeleiding aanwezig.


Mocht je nu niet zo'n vroege vogel zijn dan ben je als vrijwilliger ook welkom in de namiddag als hulp bij het avondeten. Dit zal dan zijn tussen 16.00 uur en 19.00 uur. Je bent aanwezig bij het gezamenlijke koffiemoment in de huiskamer en helpt bij de warme maaltijd, zoals het dekken van de tafels, het uitserveren en opruimen. Ook hier is er begeleiding aanwezig.


Je bent elke dag van de week welkom.

Gerelateerd aan

Gastvrijheid en ontvangst
Begeleiding
Nederlands
Welzijn
Mensen met een beperking
Zorg
Goede gezondheid en welzijn
Geschikt voor jongeren

Hoe kom ik er?

Over InteraktContour Geert de Leeuw

InteraktContour is er voor mensen die problemen ervaren als gevolg van hersenletsel, na bijvoorbeeld een beroerte, ongeluk of hersentumor. Hersenletsel verandert je leven en dat van je naasten. Terug naar werk of school lukt vaak niet meer. Ook thuis en in de omgang met anderen is alles anders. Toch is er altijd iets mogelijk. Dáár richt InteraktContour zich op. Samen met mensen met hersenletsel en hun naasten boeken we resultaten op het gebied van wonen, werken en leven.

InteraktContour biedt gespecialiseerde behandeling, begeleiding, dagbesteding en 24-uurs zorg in Oost- en Midden-Nederland. www.interaktcontour.nl

Bekijk meer activiteiten van InteraktContour Geert de Leeuw

Deze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.

Vrijwilligersvacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw

Project (Tijdelijk) · 1—4 uur/maand · Start vanaf 7 apr 2026

Regiekamer vrijwilliger

Ben jij de vrijwilliger voor onze livestream regie in het helmertheater? Je schakelt camera's en werkt hierbij samen met een medewerker. Lees snel verder!

Geplaatst door Mediant Hoor 'ns

Langdurig · Flexibele uren

Enschede

Wordt lid van MST Cliëntepanel!

De Cliëntenraad is er voor u! Het is belangrijk dat cliënten en patiënten kunnen meepraten en meedenken.

Geplaatst door Medisch Spectrum Twente

Langdurig · Flexibele uren

Enschede

Maatje thuis in de wijk

Klanten die zelfstandig thuis wonen hebben soms ook behoefte aan een extra luisterend oor, een helpende hand of een maatje om samen leuke dingen te doen.

Geplaatst door De Posten

Langdurig · Flexibele uren

Enschede

Ondersteuning thuis

Klanten die zelfstandig thuis wonen hebben soms ook behoefte aan een extra luisterend oor of een maatje om samen leuke dingen te doen.

Geplaatst door De Posten

Langdurig · Flexibele uren

Enschede

Vrijwilligerswerk bij De Posten!

Word vrijwilliger en maakt hét verschil!

Geplaatst door De Posten

Langdurig · 4—15 uur/week

Enschede

Vrijwilligers voor ondersteuning in activiteiten bij mensen met hersenletsel

Wij zoeken voor verschillende activiteiten, mensen met interesse, passie en geduld.

Geplaatst door InteraktContour BegeleidingsCentrum Enschede Centrum

Praktische informatie

Vacature Langdurig

Flexibele uren
Wethouder Beversstraat 12, 7543 BL Enschede, Netherlands

Contactpersoon

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands