Verkoopmedewerker winkel
Contactpersoon
Herman Ameling
#99962
Scan me of ga naar www.m-pact.nl/o/Stichting-Terre-des-Hommes-Enschede/activiteiten/Verkoopmedewerker-winkel/99962 om je aan te melden
Samenvatting
In een winkel werken voor het goede doel? Hier moet je zijn!
Uitgebreide omschrijving
Voor onze leuke winkel met tweedehands goederen in Enschede hebben we hulp nodig!
Wat ga je doen als verkoopmedewerker?
- Onze klanten helpen op een klantvriendelijke manier.
- Kassahandelingen verrichten.
- Goederen aannemen.
- Goederen plaatsen in de winkel.
- Zorgen dat de etalage er uitnodigend uitziet.
- Klanten wijzen op het kinderhulpproject dat door de winkel medegefinancierd wordt.
Wat vragen wij?
- Je bent enthousiast en spreekt Nederlands.
- Je hebt affiniteit met Terre des Hommes en met de tweedehands-branche.
Wat krijg je ervoor terug?
- Leuke en sociale contacten met collega`s en klanten
- Een zinvolle en leerzame tijdsbesteding
- Je helpt een goed doel
Uiteraard zorgen we er voor dat je goed ingewerkt wordt.
Lijkt dit je iets en wil je graag je bijdrage leveren en samenwerken in een leuk team? Reageer dan snel via de aanmeldknop bovenaan!
Wat vrijwilligers nodig hebben
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleiding
Over Stichting Terre des Hommes Enschede
In de Terre des Hommes winkels worden tweedehands spullen van goede kwaliteit verkocht, die door mensen worden gebracht.
Wij zijn heel blij met de mooie spullen die niet meer worden gebruikt. We verkopen o.a. dames- en herenkleding (heel en schoon), accessoires, bric a brac, speelgoed, boeken en electronische apparatuur.
In het bijzonder waarderen wij ook: kunst, bijzondere sieraden, mooie serviezen en beelden, speciale boeken en merkkleding. Van bijna nooit gedragen schoenen tot spellen als Monopoly. . Alle opbrengst gaat, na aftrek van de kosten, direct naar onze projecten. Gemiddeld gaat om jaarlijks €1,4 miljoen: een flinke bijdrage.
Het is voor een stichting vrij uniek: door het hele land zijn 40 Terre des Hommes winkels te vinden. Ze worden volledig gerund door vrijwilligers, die van onschatbare waarde zijn.






